Urząd Gminy Poświętne

https://poswietne.bip-e.pl/pos/rada-gminy/sklad-rady-gminy/14875,Sklad-Rady-Gminy-VIII-kadencji.html
2022-12-07, 00:09

Skład Rady Gminy VIII kadencji

 

Radni Gminy Poświętne VIII Kadencja 2018 – 2023

 

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA W RADZIE

DANE TELEADRESOWE

1.  

Orych Andrzej

Przewodniczący Rady

 508-528-708

andrzej.orych@ugposwietne.pl

2.

Elsner Artur

Wiceprzewodniczący Rady

600-533-806

artur.elsner@ugposwietne.pl

3.

Rosłon Sławomir

Członek

607-775-929

slawomir.roslon@ugposwietne.pl

4.

Podleś Mariusz

Członek

663-599-498

mariusz.podles@ugposwietne.pl

5.

Orłowski Dariusz

     Członek

600-279-258

dariusz.orlowski@ugposwietne.pl

darek7150@gmail.com

6.

Żołek Zbigniew

Członek

 604-893-945

zbigniew.zolek@ugposwietne.pl

7.

Skonieczny Marcin

Członek

607-886-812

marcin.skonieczny@ugposwietne.pl

8.

Strzelecki Dawid

Członek

512-392-626

dawid.strzelecki@ugposwietne.pl

9.

Nagraba Iwona

Członek

512-751-052

iwona.nagraba@ugposwietne.pl

10.

Rozbicki Wiesław

Członek

602-554-927

wieslaw.rozbicki@ugposwietne.pl

11.

Chacińska Teresa

Członek

602-512-378

teresa.chacinska@ugposwietne.pl

12.

Rogala Jan

Członek

570-104-805

jan.rogala@ugposwietne.pl

13.

Ulejczyk Bogdan

Członek

692-271-935

bogdan.ulejczyk@ugposwietne.pl

14.

Szulich Aldona

Członek

508-597-358

aldona.szulich@ugposwietne.pl

15.

Błaszczak Leszek

Członek

 

Metadane

Data publikacji : 28.11.2018
Data modyfikacji : 12.10.2022
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Poświętne
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Monika Kaim
Osoba udostępniająca informację:
Osoba modyfikująca informację:
Monika Kaim

Opcje strony