Jedn.pomoc. - sołectwa

Data publikacji 04.03.2015

Wykaz sołtysów 2015-2019

WYKAZ SOŁTYSÓW W GMINIE POŚWIĘTNE

 

 

Lp.

 

Sołectwo

Nazwisko i imię Sołtysa

Adres zamieszkania

Telefon

  1.  

Choiny

Skonieczny Marcin

Choiny 21A

05-326 Poświętne

 

607-886-812

marcinsko@gmail.com

2.

Cygów

Szulim Leszek

Cygów 33

05-326 Poświętne

 

25 799-16-10

3.

Czubajowizna

Katarzyna Lisowska

Czubajowizna 2

05-326 Poświętne

 

502-740-405

4.

Dąbrowica

Kurek Łukasz

Dąbrowica 46

05-326 Poświętne

 

506-230-330

lukasz_kurek11@o2.pl

5.

Helenów

Pszczółkowski Janusz

Helenów 24

05-326 Poświętne

 

22 799-68-86

6.

Józefin

Pazio Andrzej

Józefin 4

05-326 Poświętne

 

608-511-358

7.

Jadwiniew

Zacheja Piotr

Jadwiniew 20

05-326 Poświętne

 

696-381-350

8.

Kielczykowizna

Wojdyna Agnieszka

 

Kielczykowizna 15

05-326 Poświętne

 

25 799-04-70

9.

Kolno

Szulim Teresa

Kolno 17

05-326 Poświętne

 

605-088-363

10.

Krubki Górki

Krzyżewski Janusz

Krubki Górki 46

05-326 Poświętne

25 799-05-62

 

 

11.

Laskowizna

Katarzyna Laskowska

Laskowizna 1

05-326 Poświętne

 

nie wyraziła zgody na podanie nr tel.

12.

Nadbiel

Syrówka Elżbieta

Nadbiel 10

03-326 Poświętne

 

514-507-309

13.

Nowe Ręczaje

Zych Elżbieta

Nowe Ręczaje 51

05-326 Poświętne

 

721-221-671

elazych1@wp.pl

14.

Nowy Cygów

Wytrykus Bożena

Nowy Cygów 21

05-326 Poświętne

25 799-15-14

15.

Małków

Rogala Jan

 

 

Małków 1

05-326 Poświętne

792-697-414

16.

Międzyleś

Rosłon Sławomir

Międzyleś 21A

05-326 Poświętne

 

607-775-929

17.

Międzypole

Sasin Mirosław

Międzypole 6

05-326 Poświętne

 

25 799-16-65

515-404-518

18.

Ostrowik

Gontarczyk Mariusz

Ostrowik 5

05-079 Okuniew

 

608-030-855

sołtysostrowika@gmail.com

19.

Poświętne

Rospara Irena

ul. Jana Pawła II 47

05-326 Poświętne

 

25 752-05-35

20.

Ręczaje Polskie

Sałański Piotr

Ręczaje Polskie 13a

05-326 Poświętne

 

606-485-093

21.

Rojków

Gromek Aniela

Rojków 14

05-326 Poświętne

 

25 752-04-25

22.

Stróżki

Marciniak Bogdan

Stróżki 10

05-326 Poświętne

 

508-722-375

23.

Turze

Ratyński Dariusz

Turze 17

05-326 Poświętne

 

511-096-139

24.

Trzcinka

Śliwa Krzysztof

Trzcinka 14

05-326 Poświętne

 

604-836-202

25.

Wola Cygowska

Bombik Danuta

Wola Cygowska 29

05-326 Poświętne

 

600-160-506

26.

Wola Ręczajska

Orłowska Danuta

Wola Ręczajska 60

05-326 Poświętne

 

509-615-644

 

27.

Wólka Dąbrowicka

Stępień Włodzimierz

Wólka Dąbrowicka 55

05-326 Poświętne

 

515-323-114

28.

Zabraniec

Ulejczyk Bogdan

Zabraniec ul. Okuniewska 2

05-079 Okuniew

 

692-271-935

 

Załączniki

  • wykaz
    58 KB
    04.03.2015 14:00
    23.05.2017 16:10
Data publikacji 04.03.2015

Data modyfikacji 23.05.2017
Rejestr zmian
Autor : Marzanna Zagórska

Osoba publikująca: Marzanna Zagórska


Statystyka strony: 1767 wizyt