Urząd Gminy Poświętne

Wykaz Sołtysów Gminy Poświętne kadencja 2024 – 2029

Lp.

Sołectwo

Nazwisko i imię Sołtysa

Adres zamieszkania

Telefon

1

Choiny

Edyta Łabucka

Choiny 7A

513-306-699

edyta4321@o2.pl

2

Cygów

Daniel Perzanowski

Cygów
ul. Młynna 45

503-969-396

daniel93@opoczta.pl

3

Czubajowizna

Grzegorz Mądrzak

Czubajowizna 12A

501-404-204

soltysczubajowizna@gmail.com

4

Dąbrowica

Mateusz Rozbicki

Dąbrowica 31

500-351-199

rozbickimateusz@gmail.com

5

Helenów

Janusz Pszczółkowski

Helenów 24

22 799-68-86/ 500-437-722

janusz.pszczolkowski57@wp.pl

6

Jadwiniew

Mariusz Ludwiniak

Jadwiniew 29A

 608-059-123

autoludwiniak@gmail.com

7

Józefin

Andrzej Pazio

Józefin 4

608-511-358

andrzej.pazio@onet.pl

8

Kielczykowizna

Joanna Kielczyk

Kielczykowizna 10

723-122-133

joannakielczyk1980@wp.pl

9

Kolno

Teresa Szulim

Kolno 17

605-088-363

dorka_sz@o2.pl

10

Krubki - Górki

Anna Jechna

Krubki Górki 61

512-568-078

soltys.krubki@wp.pl

11

Laskowizna

Grzegorz Sasin

Laskowizna 76a

518 314 411

grzegorz.sasin@onet.pl

12

Małków

Anna Korpalska

Małków 13a

696-842-162

korpalskaanna@wp.pl

13

Międzyleś

Marzena Białek

Międzyleś 37

marzenabialek@onet.eu

14

Międzypole

Ewa Kurek

Międzypole 2C

 508 589 222

ewa.kurek93@tlen.pl

15

Nadbiel

Elżbieta Syrówka

Nadbiel 10

514-507-309

elzbietasyrowka@gmail.com

16

Nowy Cygów

Hubert Radzki

Nowy Cygów 11

504-664-402

hubert.radzki@o2.pl

17

Nowe Ręczaje

Małgorzata Kurek

Nowe Ręczaje 2

601-768-039

m.kurek@poczta.onet.pl

18

Ostrowik

Jakub Miziołek

Ostrowik 22

05-079 Okuniew

502-232-334

jxmcio@gmail.com

19

Poświętne

Bożena Rudnik

ul. Jana Pawła II 49 Poświętne

515-527-508

bozena.rudnik@onet.pl

20

Ręczaje Polskie

Wiesława Stępień

Ręczaje Polskie 26a

691-348-880

wieslawa.stepien@gmail.com

21

Rojków

Anna Sasin

Rojków 32

605 271 545

wiktorowicz1845@wp.pl

22

Stróżki

Bogdan Marciniak

Stróżki 10

508-722-375

bogdanmarciniak2@wp.pl

23

Trzcinka

Ewa Pokrzywnicka

Trzcinka 2A

509-160-519

ewapokrzywnicka1@wp.pl

24

Turze

Grzegorz Czapski

Turze 37b

501-439-266

kasia.czapska1982@wp.pl

25

Wola Cygowska

Anna Elsner

Wola Cygowska 31b

660-804-141

anna.elsner.t@gmail.com

26

Wola Ręczajska

Danuta Orłowska

Wola Ręczajska 60

509-615-644

danuta.orlowska@interia.eu

27

Wólka Dąbrowicka

Lidia Jankowska

Wólka Dąbrowicka 61

666-744-033

laurajankowska@interia.pl

28

Zabraniec

Krzysztof Kucharski

Zabraniec ul. Długa 50

05-079 Okuniew

694-359-092

krzysztof.kucharski27@gmail.com

Metadane

Data publikacji : 05.06.2024
Data modyfikacji : 14.06.2024
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Poświętne
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Jerzy Kieś
Osoba modyfikująca informację:
Jerzy Kieś

Opcje strony

do góry